افراد را گرد هم آورید

ارتباط بی سیم دیجیتال

ارتباط کلید اصلی جهان است

هدف نهایی سیستم (Unite) کمک به ما در درک بهتر یکدیگر است. این امر اهمیت یکسانی با بهبود کیفیت صدا یا آسودگی در استفاده از کالا برای ما دارد.

در دنیای کنونی، جهان به سرعت در حال حرکت به سمت مفهوم دهکده جهانی است. این مفهوم سال‌هاست که در زندگی انسان در حال تجلی است و حال تبدیل به یک امر جدانشدنی از زندگی انسان مدرن شده است. محصولات خانواده Unite نیز با پیروی از همین فرمول، ارتباط بین تیم‌های مختلف را سهولت بخشیده است. خانواده Unite افراد را به یک دیگر متصل می‌کند؛ حتی اگر فاصله دوری داشته باشند، زبان هم را نفهمند یا اخلالی در حواس پنچ‌گانه‌شان وجود داشته باشد.

کاربرد‌های بسیار UNITE را کشف کنید

​​​​​​​

پر از قابلیت‌های مختلف

به دلیل پشتیبانی از استاندارد DECT، محدودیت خاصی در اتصال به دستگاه‌های خانواده Unite وجود ندارد. این سیستم صوتی امکان اتصال ۳۲ گروه به صورت موازی را فراهم کرده و می‌تواند برای همه افراد این گروه‌ها، صدایی پر قدرت و قابل اعتماد را جابجا کند.

Bild widget

​​​​​​​

بدون محدودیت

مهندسان شرکت BeyerDynamic تمام تلاش خود را برای اضافه کردن قابلیت‌های کاربردی به خانواده محصولات Unite به کار گرفته‌اند. بسیاری از میکروفن‌های متفرقه بازار، تنها می‌توانند یک دستگاه گیرنده را مدیریت کرده و اطلاعات خود را به آن ارسال کنند. اما با استفاده محصولاتی که با نام Unite شناخته می‌شوند، هیچ محدودیتی در اتصال به دستگاه‌های مختلف وجود نداشته و کیفیت خروجی دستگاه، کاملا تضمین شده است.


از نظر اقتصادی

​​​​​​​

فقط بر روی بهترین¬ها حساب باز کنید

با استفاده از محصولات خانواده Unite، می‌توانید تا سال‌ها کیفیت سیستم صدا و ضبط صدای خود را تضمین کنید. شما می‌توانید از محصولات این خانواده در محیط‌های کوچک شرکتی یا محیط‌های بزرگ سازمانی استفاده کرده و همیشه به کارکرد درست آن اطمینان داشته باشید. با توجه به این که محصولات این خانواده از استاندارد DECT استفاده می‌کنند، شما هیچ نیازی به پرداخت هزینه برای مباحث Licensing نخواهید داشت،چرا که تمام پروسه‌های مرتبط با این موضوع به صورت رایگان انجام می‌شوند.

سادگی

​​​​​​​

این محصول را ساده ساخته¬ایم​​​​​​​

نه تنها استفاده از یک محصول باید فوق‌العاده آسان باشد، بلکه نصب آن نیز باید به آسانی صورت پذیرد. محصولات خانواده Unite برای راحتی استفاده کاربر یا توسعه دهنده طراحی شده‌اند و در تمام مراحل تولید، این نکته به عنوان مرجع در نظر گرفته شده است. نه تنها استفاده از محصولات Unite به راحتی صورت می‌پذیرد، بلکه نصب آن‌ها در هر محیطی، بدون نیاز به دانش فنی امکان پذیر است.

امنیت

​​​​​​​

همیشه در امنیت

با توجه به این که سیستم‌های وایرلس همیشه در برابر تهدید‌هایی دیجیتال آسیب پذیر هستند، مهندسان بیرداینامیک تمهیدات ویژه‌ای را در این زمینه تدارک دیده‌اند. تمامی اتصالات محصولات خانواده Unite با استفاده از استاندارد 256-bit رمزگذاری شده‌اند. همین موضوع باعث می‌شود که گوش‌های ناخواسته نتوانند به صداهای ردوبدل شده در مکالمات شما دست پیدا کنند.

نوآوری

​​​​​​​

همگام با پیشرفت

با توجه به این که صنعت صدا همیشه در حال پیشرفت است، شرکت بیرداینامیک به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه، اقدام به بروزرسانی مداوم محصولات خود می‌کند. حال محصولات خانواده Unite این فرصت را پدید آورده‌اند که جلسات شما از حالت متکلم وحده، به کنفرانس‌های چندطرفه تبدیل شود. کنترل فرکانس، میزان صدا و اجازه اتصال، تنها جزئی از قابلیت‌های این خانواده برای برگزاری جلسات چند جانبه است. نباید قابلیت‌های مهمی همچون تکنولوژی نویز کنسلینگ و حذف صداهای محیطی، پشتیبانی از Bluetooth، پشتیبانی از قابلیت Dante و تنظیم خودکار فرکانس را از یاد برد. خانواده محصولات Unite از تمامی تکنولوژی‌های روز دنیا که به صدا مرتبط می‌شوند، پشتیبانی می‌کنند.

Video Thumbnail
HOW To

Learn about the versatile settings and applications of our Unite digital wireless communication system with our how-to videos.


​​​​​​​FAQ

Explore our Unite FAQs and get answers to frequently asked questions.


​​​​​​​