پروفایل

به لطف وجود فناوری یکپارچه‌ی شخصی‌ساز صدا که توسط شرکت Mimi Defined™عرضه شده است، می‌توانید با یک تست شنیداری ساده، صدای هدفون‌های خود را متناسب با توانایی شنیداری‌تان تنظیم کنید. برای این منظور، با استفاده از نرم‌افزار مربوطه در تست ۶ دقیقه‌ای صدا شرکت و پروفایل صدای خود را مستقیما روی هدفون‌ها ذخیره نمایید. از صدای حیرت‌انیز موسیقی که کاملا متناسب با شما تنظیم شده است بدون استفاده از دستگاه بلوتوث لذت ببرید. ​​​​​​​

beyerdynamic MIY App Apple Beyerdynamic Google Play Store

Beyerdynamic Google Play Store Bild widget
Beyerdynamic Google Play Store Bild widget


Beyerdynamic Google Play Store Bild widgetمقایسه هدفون

شخصی سازی صدا MOSAYC چیست

    

عادت های
شنوایی

نسبت به عادات شنیداریِ شخصیِ خودتان آگاهی پیدا کنید: نرم‌افزار MIY مدت زمان و حجم روزانه گوش دادن شما به فایل‌های صوتی را اندازه می‌گیرد و در تبِ «Tracking» نشان می‌دهد تا آن موقع به چند درصد از سهم شنیداری روزانه رسیده‌اند. صرف نمایش این اطلاعات به شما می‌گوید آیا عادت شنیداری شما هنوز در منطقه سبز است یا گوش‌هایتان به لذت بردن از استراحت نیاز دارد.


MOSAYC
توجه به جزییات

حس شنوایی انسان‌ها منحصر به فرد است و در گذر زندگی تغییر می‌کند. درست مثل موزاییک، بعضی قطعات تصویر صدا به مرور زمان یا از بین می‌رود و یا محو می‌شود. فناوری منحصر به فردِ شخصی‌سازِ صدا موسوم به MOSAYC که توسط شرکت Mimi Defined™ ارایه شده است، این نقیصه را کاملا برطرف و خود را دقیقا با توانایی شنیداری هر فرد تنظیم می‌کند. بدین ترتیب با شخصی سازیِ فردیِ صدا، اجزایِ از بین رفته‌ی موزاییک صدا بازیابی می‌شود و همه می‌توانند از تصویر کامل صدا با همه شکوه رنکارنگ آن لذت ببرند.
همچنین استفاده از این فناوری بسیار راحت است: نسخه اندروید یا آی او اس نرم افزار MIY را دانلود نمایید؛ پروفایل صدای شرکت Mimi Defined™ را فعال کنید و از شکوه تصویر یک صدای فوق العاده با همه جزییات شگفت‌انگیز آن بهره‌مند شوید.

M مدل مخصوص خودت رو داشته باش

قابلیت شخصی سازی

هم اکنون برنامه MIY را برای Android یا iOS دانلود کرده و هدفون‌های بلوتوثی بیرداینامیک را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید.

beyerdynamic MIY App Apple beyerdynamic Googleplay Store​​​​​​​

beyerdynamic Googleplay Store Bild widget
beyerdynamic MIY App Apple Bild widget
beyerdynamic MIY App Apple Bild widget