خانواده محصولات Quinta

سیستم کنفرانسی بی سیم

  • یونیت‌های میکرفون دارای میکروفون گردن غازی، میکروفون چیدمان Revoluto، و میکرفون دستی
  • میکروفون مرزی که دستگاهی است کوچک، مناسب برای جلسات و ویدئو کنفرانس‌ها
  • دستگاه همراه، نصب و جمع آوری سریع، قابل نگهداری در محفظه شارژ
  • پایایی عملکرد به لطف وجود سه باند

Quinta

Quinta فراتر از یک سیستم کنفرانسی بی سیم است. طیف محصولات این سیستم علاوه بر یونیت‌های میکروفونِ مجهز به میکروفون‌های گردن غازی و میکروفون‌های چیدمان Revoluto، شامل میکروفون‌های دستیِ بی سیم هم می‌شود که همان عملکرد یونیت‌های میکروفون‌ را دارد. از میکروفون‌های مرزیِ بی سیم می‌توان به عنوان میکروفون یا یونیت میکروفون کنفرانسی استفاده کرد. Quinta در حال نسل پنجم سیستم‌های کنفرانسی بی سیم شرکت Beyerdynamic محسوب می‌شود: دیجیتال، انعطاف پذیر، امن.

از Quinta می‌توان برای اپلیکیشن‌های زیر استفاده کرد:

جلسات، کنفرانس‌ها، ویدئوکنفرانس‌ها، نشست‌های خبری، جلسات دادگاه، و دستگاه ترجمه همزمان

چند کاره

این سیستم صوتی با بهره مندی از یونیت‌های میکروفون مجهز به میکروفون‌های گردن غازی و میکروفون‌های چیدمان Revoluto، انتقال دهنده‌های دستی یا میکروفون‌های مرزی، حداکثر انعطاف پذیری را برای کاربران فراهم می‌کند.

قابلیت همراهی

در مکان‌هایی که سیستم صوتی کاربری پیوسته ندارد و یا در اتاق‌های مختلف از آن استفاده می‌شود، و یا در مواردی که امکان کابل کشی در ساختمان‌های فهرست شده وجود ندارد، سیستم کنفرانسی بی سیم Quinta به عنوان دستگاهی همراه به راحتی و با سرعت قابل نصب و جمع آوری است. این سیستم در هر زمان آماد جابه جایی در کیف شارژ و کیف محافظ است.

متنوع

Quinta به دلیل بهره‌مندی از رابط‌های کاربری متعدد، به راحتی قابل اتصال به یونیت‌های کنترل رسانه است. حالت‌های عملیاتی متنوع و وجود دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی نامحدود بر روی یونیت میکروفون رییس امکان استفاده متنوع از این سیستم صوتی را فراهم می‌کند.

بدون مرز

برای کسانی که از سمعک یا CI استفاده می‌کنند، امکان اتصال هدست یا هدفون‌های گردنی از طریق رابط هدفون تعبیه شده در یونیت میکروفون وجود دارد. کلیدهای درشت tactile مجهز به حروف بریل است و امکان بازخورد مستقیم را فراهم می‌کند.

کنفرانس محرمانه

راه حل بیرداینامیک برای نماینده سرویس مخفی بریتانیا چیست؟
در ویدیو جدید Quinta پاسخ را پیدا کنید.

رجستری و آپدیت نرم افزار

نسخه‌های فعلی نرم افزار و ثابت افزار سیستم صوتی Quinta عبارتند از: نسخه نرم افزاری ۳.۰.۰۰ برای رایانه‌های شخصی ثابت افزارِ یونیت کنترل مرکزی نسخه ۳.۰.۰ ثابت افزارِ یونیت میکروفون نسخه ۳.۰.۰۰/۰۱ محتوای این صفحه مرتبا به روزرسانی می‌شود. جهت به روز نگه داشتن نرم افزار خود، لطفا در فواصل زمانی منظم از این سایت بازدید نمایید. همچنین جهت دریافت اطلاعات مربوط به آپدیت‌ها می‌توانید ثبت نام نمایید.