خانواده محصولات Orbis

سیستم کنفرانس دیجیتال، با سیم

  • تنوع در سه مدل رومیزی، فلاش مونت توکار و توکار مخفی
  • میکروفون های متنوع
  • طراحی مدرن، قطعات و مواد اولیه بسیار دقیق و با کیفیت
  • کارکرد آسان، کارامد
  • قابلیت اتصال به انواع کنترلر های با سیم و بی سیم دیجیتال
  • پایایی عملکرد بواسطه ی redundancy در اتصالات کابلی
  • امکان سفارشی سازی
  • و البته ساخت کشور آلمان،

Orbis

 مطمئن، بی واسطه، کاربردی

کلماتی که ادا می‌شوند و تاثیر آنها بر مخاطبانمان بخشی از ارتباطات روزانه ما از جمله در کنفرانس‌ها و سخنرانی‌ها به شمار می‌روند. در اتاق کنفرانس باشید یا سالن شورا و یا دفاتر هیات مدیره فرقی نمی‌کند، کلمات وقتی قدرت خواهند داشت که درست فهمیده شوند و اختلالی در ارتباط میان اعضاء نباشد. به همین دلیل، فناوری قدرتمند و دقیق بخشی جداناپذیر و معرف سیستم های کنفرانس کمپانی بیرداینامیک آلمان می باشد. سیستم کنفرانس با سیم Orbis )اوربیس) با ترکیبی از طراحی جذاب و نامحسوس مبلمانِ با کیفیت، بخشی لاینفک از موفقیت شما خواهد بود. هنگام ساخت این سیستم همه دقت خود را به کار گرفته‌ایم تا بر پایایی عملکرد و راحتی کاربران آن تمرکز کنیم و ذره‌ای هم از کیفیت فنی محصول غفلت نکنیم. طراحی مدرن، سهولت استفاده، پایایی عملکرد و قطعات و مواد اولیه درجه یک این سیستم کنفرانس جدید را منحصر به فرد ساخته است.  سیستم کنفرانس Orbis جایگزین شایسته‌ی سیستم‌های کنفرانس MCS 20 و MCS 50 می باشد.

کارخانه

در مورد سیستم کنفرانس Orbis امکان تولید تجهیزات بصورت سفارشی وجود دارد.

کمپانی بیرداینامیک این امکان را فراهم ساخته تا در کارخانه Orbis در کشور آلمان، به سفارش مشتریان یونیت‌های کنفرانس در رنگ‌های متنوع ساخته شود. حتی امکان قرار دادن لوگو یا نشان مخصوص مراکز، شرکت ها و شهرهای مختلف در صفحه براق آکرولیک و ضدضربه ی رویی وجود دارد.

انواع میکروفون

به اقتضای طراحی و آکوستیک یک سالن کنفرانس، و البته سلیقه مشتری می‌توان از انواع میکروفون‌های گردن غازی در اندازه‌های مختلف یا میکروفون‌های با تکنولوژی Revoluto (چیدمان آرایه ای کپسول های میکروفن- array microphone)  که بجهت آزادی حرکتی بیشتر سخنران در عینِ حفظ کیفیت پایدار حجم صدا را فراهم می‌کند، استفاده کرد.

کابل‌های Cat5

اتصال سیستم کنفرانس Orbis از طریق کابل‌های Cat5 انجام می‌شود. این کابل‌ها در سرتاسر جهان موجود است و امکان نصب به صرفه‌ تجهیزات را فراهم می‌کند. همچنین طراحی هوشمندانه ای برای شکل اتصال کابل از پشت یونیت یا از زیر برای مخفی نگه داشتن کابل اتصالی وجود دارد.

مدل های نصب توکار

تجهیزات توکار در دو مدل Flush Mount توکار و توکار مخفیی،امکان نصب شکیل یونیت ها را همبر با سطح میز، زیر میز و یا در دسته‌ صندلی فراهم می‌کند.

نرم افزار کنفرانس

نرم افزار سیستم کنفرانس Orbis شرکت beyerdynamic امکانات بی نظیری از قبیل اجرای تنظیمات خاص برای هر واحد از یونیت های کنفرانس بصورت جداگانه فراهم می سازد. امکان دارد که به لحاظ آکوستیکی بعضی از یونیت ها نیاز به تنظیمات خاص و متفاوتی داشته باشند. همچنین تجهیزاتی مدرن با عملکردی فوق العاده برای پیکربندی سیستم، تنظیم و منترل کنفرانس، و امکانات جذاب دیگری مثل تعبیه دوربین، ضبط محلی و پخش از وب مجهز می‌کند.

سیستم مدیا کنترل

سیستم کنفرانس دیجیتال اوربیس به لحاظ اتصال انواع کنترلرهای دیجیتال بی سیم و با سیم دیجیتال کاملاً انعطاف پذیر می باشد. لذا امکان یکپارچه سازی اوربیس با سیستم های کنترلی با سیم (مثل کامپیوتر) و بی سیم- ریموت (مثل تبلت) برای شبیه سازی سالن جلسه کنفرانس و تعامل با جلسه، اجرای انواع تعاریف راهبری جلسه از قبیل نوع خاصی از نوبت دهی، فعال و غیر فعال کردن هر یونیت کنفرانس مشخص، کنترل اتوماتیک و یا دستی دوربین های روباتیک، توسعه سیستم به تعداد نفرات بیش از ظرفیت تعیین شده در کارخانه و …  وجود دارد.

سیستم کنفرانس اوربیس، ساخت کشور آلمان

این ویدیو دقت ساخت در سیستم کنفرانس اوربیس و فرایند تولید در کارخانه بیرداینامیک آلمان را نشان می دهد.

رجیستری و به روزرسانی نرم افزار

نسخه فعلی ثابت افزار به شرح ذیل است: یونیت کنترل مرکزی Orbis CU نسخه ۱.۵.۱. یونیت میکروفون Orbis MU 1.5.0. محتوای این صفحه مرتبا به روزرسانی می‌شود. جهت به روز نگه داشتن نرم افزار خود، لطفا در فواصل زمانی منظم از این صفحه بازدید نمایید. همچنین جهت دریافت اطلاعات مربوط به آپدیت‌ها می‌توانید ثبت نام نمایید.