خانواده محصولات Orbis

سیستم کنفرانسی با سیم

  • میکروفون‌های متنوع ، تجهیزات توکار
  • طراحی مدرن و مواد اولیه بسیار با کیفیت
  • کارکرد آسان
  • پایایی عملکرد بواسطه ی redundancy در اتصالات کابلی
  • امکان سفارشی سازی

Orbis

 مطمئن، بی واسطه، کاربردی

کلماتی که ادا می‌شوند و تاثیر آنها بر مخاطبانمان بخشی از ارتباطات روزانه ما از جمله در کنفرانس‌ها و سخنرانی‌ها به شمار می‌روند. در اتاق کنفرانس باشید یا سالن شورا و یا دفاتر هیات مدیره فرقی نمی‌کند، کلمات وقتی قدرت خواهند داشت که درست فهمیده شوند. به همین دلیل، فناوری بخشی جداناپذیر از کلیه ارایه‌های ماست. سیستم کنفرانسی بی سیم Orbis با ترکیبی از طراحی جذاب و تعبیه نامحسوس مبلمان با کیفیت بخشی لاینفک از موفقیت شما خواهد بود. هنگام ساخت این سیستم همه دقت خود را به کار گرفته‌ایم تا بر پایایی عملکرد و راحتی کاربر آن تمرکز کنیم و ذره‌ای هم از کیفیت فنی محصول غفلت نکنیم. طراحی مدرن، سهولت استفاده، پایایی عملکرد و مواد اولیه درجه یک این سیستم کنفرانسی نوین را منحصر به فرد کرده است. Orbis جایگزین شایسته‌ی سیستم‌های کنفرانسیِ سیمیِ MCS 20 و ۵۰ است.

کارخانه

در مورد سیستم کنفرانسی Orbis امکان تولید تجهیزات سفارشی وجود دارد. کارخانه Orbis آلمان ارایه کننده یونیت‌های میکروفون‌ در رنگ‌های متنوع و حتی لوگو یا نشان مخصوص شهرهای مختلف است.

انواع میکروفون

بسته به اقتضائات طراحی و آکوستیک اتاق، می‌توان از میکروفون‌های گردن غازی در اندازه‌های مختلف یا میکروفون‌های چیدمان Revoluto که آزادی حرکتی بیشتر در عینِ حفظ کیفیت پایدار حجم صدا را فراهم می‌کند، استفاده کرد.

    

کابل‌های Cat5

اتصال سیستم Orbis از طریق کابل‌های Cat5 انجام می‌شود. این کابل‌ها در سرتاسر جهان موجود است و امکان نصب به صرفه‌ تجهیزات را فراهم می‌کند. امکانات عملیِ کابل کشی امکان قرارگیری کابل‌ها را از جلو تا عقب فراهم می‌سازد.

تجهیزات نصب

تجهیزات توکار مختلف امکان اتصال شکیل دستگاه روی میز و دسته‌های صندلی فراهم می‌کند.

نرم افزار کنفرانس

نرم افزار کنفرانس، سیستم کنفرانسی Orbis شرکت Beyerdynamic را به تجهیزاتی مدرن با عملکردی فوق العاده برای پیکربندی سیستم، تنظیم و منترل کنفرانس، و امکانات جذاب دیگری مثل تعبیه دوربین، ضبط محلی و پخش از وب مجهز می‌کند.

سیستم کنترل رسانه

امکان یکپارچه سازی در یونیت‌های کنترل رسانه وجود دارد. برای مثال، یک ماژول برای یونیت کنترل اکسترون در نظر گرفته شده است که می‌تواند برای توسعه سیستم هم اسفاده شود.

سیستم اوربیس

این ویدیو سیستم اوربیس را توصیف می کند و کارخانه بیرداینامیک در آلمان را نشان می دهد.

رجیستری و به روزرسانی نرم افزار

نسخه فعلی ثابت افزار به شرح ذیل است: یونیت کنترل مرکزی Orbis CU نسخه ۱.۵.۱. یونیت میکروفون Orbis MU 1.5.0. محتوای این صفحه مرتبا به روزرسانی می‌شود. جهت به روز نگه داشتن نرم افزار خود، لطفا در فواصل زمانی منظم از این سایت بازدید نمایید. همچنین جهت دریافت اطلاعات مربوط به آپدیت‌ها می‌توانید ثبت نام نمایید.