خانواده محصولات دیجیتال MCS

سسیستم کنفرانسی سیمی

  • کامل مقیاس پذیر، از سیستم‌های کوچک گرفته تا چند صد یونیت میکروفون
  • رای گیری
  • کانال‌های ترجمه همزمان تا سقف ۵۰ زبان مختلف
  • پایایی عملکرد بالا به دلیل redundancy

بهتر فهمیده شوید

با استفاده از سیستم کنفرانسی سیمیِ فول دیجیتال MCS، گفت‌وگو محوریت می‌یابد. کلیه سخنرانان و شرکت کنندگان می‌توانند بر روی مهم‌ترین مساله یعنی گفت و شنود تمرکز کنند. فناوری‌ کنفرانسیِ بی نظیر شرکت Beyerdynamic برای پایه‌های میکروفون، ارتباط مطلوب همراه با کیفیت صدای شگفت انگیز را تضمین می‌کند. از این سیستم چه برای جلسات، کنفرانس‌ها و اجلاس‌ها استفاده کنید و چه حتی برای ست آپ‌های بسیار پیچیده پارلمان، معماری سیستم بازِ استفاده شده در این دستگاه یعنی می‌توانید انواع مختلف و متنوعی از اپلیکیشن‌ها را روی آن اجرا کنید. سیستم کنفرانسی دیجیتال MCS با انعطاف پذیری بسیار بالایی که دارد متنوع ترین و شخصی ترین نیازهای کاربران خود را تامین می‌کند. کارکردهای بسیار متنوع این سیستم دیجیتالی از جمله ارتباطات به زبان‌های خارجی، کنترل دوربین، رای گیری یا پایش از طریق  یونیت کنترل، تجهیزات یونیتِ میکروفون مخصوص مشتری و پیکربندی‌های ویژه، برای حداکثر ۱۰۰۰ پایه میکروفون ارایه می‌شود. در همه انواع سیستم کنفرانسی دیجیتال MCS صرف از نظر پیکربندی متفاوت، یک چیز مشترک است: طراحی ساده و شیک، کاربرپسند و کاربردی آنها تضمین کننده ارتباطات مطلوب و کیفیت صدای فوق العاده است.

تنوع

بسته به نیازهای پروژه، می‌توان از یونیت‌های میکروفون متنوع مجهز به میروفون گردن غازی یا میکروفون‌های چیدمان Revoluto، سیستم رای گیری یا کانال‌های ترجمه همزمان استفاده کرد. امکانات توکار مختلف امکان نصب آنها روی میز و دسته صندلی را فراهم می‌کند.

ایمنی

امکانات متنوع همچون تعبیه منابع تامین برق ذخیره و سیستم کنترل مرکزی ذخیره یا کابل کشی مدور، ضامن حداکثر پایایی عملکرد است.

انعطاف پذیری

این سیستم از توپولوژی شبکه باز برخوردار است؛ یعنی می‌توان در صورت لزوم آن را به صورت حلقه (redundancy)، خط، یا ستاره سیم کشی کرد و در این زمینه هر نوع ترکیبی امکان پذیر است. همچنین کنسول‌های ترجمه همزمان همه جا قابل نصب است.

شناسایی

ID کارت خوان به صورت خودکار اسامی کاربری را شناسایی می‌کند و سپس بر روی نرم افزار نمایش می‌دهد.

نرم افزار

سیستم کنفرانسی دیجیتال MCS کاملا قابل برنامه نویسی است. به همین دلیل طیف وسیع و متنوعی از تاسیسات بر روی آن قابل اجراست. برای مثال، نرم افزار iCNS که همراه آن ارایه می‌شود، قابلیت عملکرد فراگیر را فراهم می‌کند و در نتیجه می‌توان اتاق، از جمله یونیت‌های میکروفون را روی پرده نشان داد.

برگزاری چند جلسه همزمان

با یک سیستم کنترل مرکزی واحد می‌توان چند سالن کنفرانس را مدیریت و راهبری کرد. این قابلیت یعنی می‌تون سالن‌ها را از هم جدا و سپس دوباره به هم متصل کرد. علاوه بر این، امکان چیدمان متنوع اتاق هم فراهم است.