Unite

ارتباط بی سیم دیجیتال

  • انتقال دو طرفه
  • رابط‌های کاربری صدا
  • وضوح فوق العاده صدا
  • دارای استاندارد DECT- بدون نیاز به هزینه ثبت و گواهی

مردم را با Unite  متحد کنید

ارتباطات کلید ورود به جهان است

هدف نهایی میکروفون Unite کمک به درک بهتر همدیگر است و این هدف در بهبود وضوح صدا، سهولت کاربری و طیف متنوع اپلیکیشن‌ها لحاظ شده است. Unite سامانه‌ی ارتباطیِ بی سیمِ دیجیتال از سری محصولات شرکت Beyerdynamic است که امکان ارتباط و تعامل مردم را با یکدیگر فراهم می‌کند. این پلت فرم دیجیتال امکانات کاملا نوینی را برای بهبود گفت و شنود مردم در هر زمان، مکان و با هر روشی که بخواهند ارتباط بگیرند، فراهم می‌کند. Unite مردم را به یکدیگر وصل می‌کند، حتی اگر از هم خیلی دور باشند، زبان هم را نفهمند و یا نقصی در حواس پنچ گانه داشته باشند.

برای بهره‌مندی از وضوح فوق العاده صدا در طول تورهای راهنما، سخنرانی، ترجمه شفاهی، سیستم صوتیِ عمومیِ ساکت، شنوایی با سمعک، پوشش کور و اپلیکیشن‌های intercom از سیستم ما استفاده کنیم.

Future-proof

پلت فرم انتقال مدرن و future-proof در اسناندارد DECT یعنی می‌توان از این سیستم بدون نیاز به صدور مجوز و هزینه‌های گواهی استفاده کرد. دیگر لازم نیست نگران فرکانس‌ها باشید چون این سیستم صوتی به صورت خودکار انتقال امن صدا را کنترل می‌کند. این قابلیت امکان اتصال ۲۳ گروه را به صورت موازی فراهم می‌کند و طیف وسیع و عمر طولانی عملکرد آن شرایط کاملا پایداری را برای انتقال صدا تامین می‌کند.

ارتباطات چند سویه

سیستم صوتی Unite سیگنال‌های صوتی را به صورت دو سویه منتقل می‌کند.

قابلیت talkback در رسیور، امکان گفت و شنود گروهی و در نتیجه تورها و رویدادهای گروهی را فراهم می‌کند. علاوه بر این، به راحتی می‌توان راهنما یا سخنران‌های جدید را به بحث اضافه کرد. تا سقف سه نفر می‌توانند به صورت همزمان با یکدیگر ارتباط بگیرند.

همچنین امکان اتصال دوسویه‌ی دستگاه‌های خارجی نیز وجود دارد. می‌توانید برای اتصال یا حذف سیگنال از سیسستم صوت، از رابط‌های کاربریِ متنوع صدا (دیجیتال، آنالوگ، بی سیم) استفاده کنید.