خانواده محصولات Synexis

سیستم راهنمای تور

  • سیستم چند کارکردی برای اپلیکیشن‌های مختلف
  • عمر طولانی عملکرد همراه با باتری‌های استاندارد قابل شارژ (که همراه با دستگاه است) یا باتری‌های الکالین
  • طیف متنوعی از لوازم جانبی کاربردی مثل امکانات مختلف شارژ و حمل و نقل
  • دسترسی آسان و سریع برای ناشنوایان

Synexis

هنگام استفاده از Synexis، صدا به همه می‌رسد: شفاف، بدون نویز و امن. تک تک حضار اطلاعات را بی سیم و با کیفیت صدای عالی می‌شنوند. هیچ فرقی هم نمی‌کند از سیستم Synexis به صورت همراه برای تورهای راهنما، سمعک یا اپلیکیشن‌های ترجمه همزمان استفاده شود یا به صورت ثابت.

انتقال

برای تورهای دارای راهنما می‌توان از انتقال دهنده‌های دستی یا beltpack همراه با میکروفون یقه‌ای یا clip-on استفاده کرد. انتقال دهنده‌های beltpack این قابلیت را دارند که از طریق یک ورودی مجزا، منابع صوتی اضافه به آنها متصل کرد.

انتقال ثابت

انتقال دهنده ثابت امکان نصب ثابت را فراهم می‌کند و برای ترجمه همزمان یا انتقال صوت سمعک و صوت نوشت ایده‌آل است.

دریافت

عملکرد تک دکمه‌ایِ حسیِ روی رسیور مانع از عملکرد نادرست مهمانان می‌شود.
صفحه نمایش OLED وضعیت باتری و کانال و بسیاری موارد دیگر را با وضوح بسیار بالا نشان می‌دهد.

شارژ کردن

طیف وسیع لوازم جانبی شامل شارژ کردن، انتقال و امکانات ذخیره سازی برای نیازهای متنوع است. همه چیز مهیاست: از یونیت‌های سارژ انفرادی گرفته تا کیس‌های شارژ ۱۹ کابینه برای رویدادهای بزرگ.

لوازم جانبی

طیف وسیع لوازم جانبی به خوبی طیف محصولاتِ اپلیکیشن‌های مختلف را پوشش می‌دهد. برای مثال، می‌توان از هدفون‌های مختلف استفاده کرد، یا برای ناشنوایان از حلقه گردنیِ القاییِ IL 200 بهره برد. بدین ترتیب صدا مستقیما به سمعک یا حلزون مصنوعی گوش منتقل می‌کند و سبب می‌شود افراد دارای معلولیت شنوایی بدون هیچ مانعی از آن رویداد لذت ببرند.

تورهای راهنما

هر کجا باشید، وقتی همراه گروهی هستید که می‌خواهید اطلاعات و فرایندهای سازمانی را به آنها منتقل نمایید، باید مطمئن شوید که صدای شما را خوب می‌شنوند. سیستم چندکاره‌ی راهنمای تورِ Synexis این ارتباطات مطلوب را برای مهمانان شما تضمین می‌کند. این تور راهنما به رویدادی خاطره انگیز برای مهمانان شما تبدیل خواهد شد. با استفاده از سیستم راهنمای تورِ Synexis امکان حضور همزمان یا جداگانه‌ی چندین گروه در تورهای راهنما وجود دارد.

ترجمه همزمان

سیستم بی سیم Synexis دو کابرد مختلف به عنوان دستگاه ترجمه همزمان دارد: از سیستم Synexis می‌توان همراه با کنسول‌های ترجمه همزمان برای انتقال بی سیم زبان‌های مختلف خارجی به شرکت کنندگان در کنفرانس استفاده کرد. همچنین از این دستگاه می‌توان به صورت سیستم پرتابل ترجمه همزمانِ درگوشی برای رویدادهای کوچکتر و تورهای راهنما استفاده کرد.

سمعک

به دلیل تغییرات مستمر در بافت مردم شناسی و شمار روزافزون افراد مبتلا به معلولیت شنوایی و نیز قوانین وضع شده مبنی بر حق برابرِ مشارکت معلولین در جامعه، ضروری است موسسات عمومی و دست اندرکاران رویدادها تسهیلات شنیداری از طریق سمعک را فراهم کنند.

Synexis یک سیستم بی سیمِ RF برای کمک به افراد مبتلا به معلولیت شنوایی است.

بسته به سطح معلولیت، Synexis امکان استفاده از هدفون یا حلقه گردنیِ القایی را برای افراد دارای سمعک یا دارای حلزون مصنوعی گوش، فراهم می‌کند. صدای لازم مستقیما و بدون کاهش یا نویزِ پس زمینه منتقل می‌شود.

پوشش نابینایان و آموزش

صوت نوشت (روایت صوتی) و پوشش نابینایان، این امکان را برای افراد مبتلا به معلولیت بینایی فراهم می‌کند تا در رویدادها مشارکت فعال داشته باشند. شما با استفاده از Synexis می‌توانید مطمئن باشید که محتوای مورد نظرتان با کیفیت مطلوب به افراد دارای معلولیت‌های مختلف منتقل و به خوبی فهمیده می‌شود.

انتقال دستورات با داد و فریاد مربوط به گذشته است. اگر برای ورزش، آموزش رانندگی یا انتقال دستورالعمل‌های لازم پای دستگاه‌های بزرگ و پر سر و صدا باشد، هر جا که نیاز به انتقال دستورالعمل‌های آموزشی باشد، Synexis همراهی فوق العاده است.