تجهیزات صوتی برای پارلمان‌ها

پارلمان‌ها، نهادها و وزارتخانه‌ها معمولا ساختمان‌هایی بزرگ با حضار پر تعداد هستند. یونیت‌های میکروفون را می‌توان داخل میزها و روی جادستی‌ها کار گذاشت؛ البته ارایه تجهیزات سفارشی هم ممکن است. امکانات مختلف همچون احراز هویت و رای گیری، افزونگی و پایایی عملیاتی از طریق کابل کشی حلقوی و امکان استفاده از دو سیستم کنترل مرکزی، این سیستم فناوری کنفرانسی را به گزینه‌ای ایده‌آل و ایمن جهت نصب در پارلمان‌ها بدل می‌سازد. سیستم‌های ترجمه همزمان شرکت Beyerdynamic  به نحو مطلوب نیازهای رویدادهای چند زبانه را برطرف می‌کند.

چند زبانه

شرکت Beyerdynamic طیف وسیعی از محصولات را برای جلسات دادرسیِ چند زبانه‌ی دادگاه‌ها ارایه می‌کند؛ محصولات رادیویی، اینفرارد، ترجمه همزمانِ درگوشی، کنسول‌های ترجمه همزمان یا سیستم‌های کنفرانسیِ مجهز به مترجم شفاهی از جمله این محصولات است.

یکپارچگی

تجهیزات نصبی شرکت Beyerdynamic امکان یکدست سازی فناروی‌های صوتی را در مبلمان اداری اتاق‌ها و سالن‌ها فراهم می‌کند. سازه‌های زیرینِ متنوع و امکانات توکار یا بازشدنی را می‌توان در میزها و جادست‌ها به صورت یکپارچه کار کرد.

سفارشی

در مورد سیستم کنفرانسی Orbis امکان تولید محصول سفارشی وجود دارد؛ شرکت Orbis آلمان این خدمت را ارایه می‌دهد. همچنین امکان برآوردن نیازهای خود با توجه به رنگ ساختمان اتاق یا سالن جلسات را نیز دارید.

سمعک

اجرای قوانین و استانداردهای کنوانسیون سازمان ملل در زمینه حقوق افراد دارای معلولیت، ارایه خدمات سمعکی را ضروری می‌سازد. Synexis سیستمِ بی سیم و انعطاف پذیرِ سمعکی است که می‌توان از آن به صورت دستگاه همراه یا مستقل استفاده کرد و یا به صورت پس کنشی و بدون نیاز به نصب در سیستم‌های سخنرانی عمومی کار گذاشت، حتی اگر ساختمان مورد نظر از «بناهای فهرست شده» باشد. بدین صورت دسترسی سریع و ارزان تضمین می‌شود.