تجهیزات صوتی برای عبادتگاه‌ها

کلیساها چه ساختمان‌های تاریخی مجلل و با ابهت باشند، چه ساختمان‌های کوچکی در روستاها یا معماری‌های مدرن جذاب، چالشی آکوستیک برای سیستم‌های سخنرانی عمومی محسوب می‌شوند. بنابراین انتخاب درست میکروفون در نخستین حلقه از زنجیره سخنرانی عمومی به منظور تولید سیگنال صوتی مطلوب از خروجی، بسیار مهم است. شرکت Beyerdynamic دارای بیش از ۹۰ سال تجربه ارزنده در تولید و تامین میکروفون‌های مخصوص کلیسا برای طیف وسیعی از محیط‌ها و اپلیکیشن‌های آکوستیک است. پیش بینی سمعک برای معلولان شنیداری بخش مهمی از تاسیسات کلیسا محسوب و هر روز بر اهمیت آن افزوده می‌شود. سیستم همراهِ Synexis به آسانی و با هزینه‌ای مقرون به صرفه قابل بروز رسانی است، حتی اگر ساختمان مورد نظر جزو «بناهای فهرست شده» باشد.

میکروفون‌های بی سیم

میکروفون‌های دستی با سَریِ متراکم ساز، بویژه برای ارتباطات صوتی موجود است و امکان سخنرانی نامحدود را فراهم می‌کند. انتقال دهنده‌های Beltpack را می‌توان همراه با میکروفون‌های clip-on یا یقه‌ای استفاده کرد تا امکان سخنرانی نامحدود فراهم شود.

میکروفون‌های سیمی

میکروفون‌های سری Revoluto برای تریبون عالی هستند. این میکروفون‌های عمودی حداکثر آزادی حرکتی را برای سخنرانی که پشت تریبون قرار دارد فراهم می‌کند و حجم صدا را به صورت پیوسته ثابت نگه ‌میدارد. این نوع میکروفون‌ها تصویر شفافی از سخنران ارایه‌ می‌دهند و سخنران مجبور نیست مستقیما در داخل میکروفون صحبت کند.

زبان‌های خارجی

در ارایه خدمات مذهبی بین المللی، می‌توان از سیستم همراهِ Synexis برای ترجمه همزمان با استفاده از مترجمان درگوشی استفاده کرد. این سیستم چند-کاربری است: می‌توان از آن برای تورهای دارای راهنما در کلیسا گردی و نیز به عنوان سمعک برای معلولان شنوایی استفاده کرد.

 

کنسرت‌ها

ابزارهای Beyerdynamic و میکروفون‌های بی سیم برای اجراهای گروهی یا همسُرایی انجیل و همخوانی آوایی ایده‌آل است.

سمعک

اجرای قوانین و استانداردهای کنوانسیون سازمان ملل در زمینه حقوق افراد دارای معلولیت، ارایه خدمات سمعکی را ضروری می‌سازد. Synexis سیستمِ بی سیم و انعطاف پذیرِ سمعکی است که می‌توان از آن به صورت دستگاه همراه یا مستقل استفاده کرد و یا به صورت پس کنشی و بدون نیاز به نصب در سیستم‌های سخنرانی عمومی کار گذاشت، حتی اگر ساختمان مورد نظر از «بناهای فهرست شده» باشد. بدین صورت دسترسی سریع و ارزان تضمین می‌شود.