تجهیزات صوتی برای مراکز رویداد

در مراکز رویداد، انعطاف پذیری و کوتاه بودن زمان نصب حیاتی است. فناروی کنفرانس موبایلی، میکروفون، سیستم‌های ترجمه همزمان و سیستم‌های سمعکیِ شرکت Beyerdynamic برگزاری بی دغدغه رویدادها را تضمین می‌کند. برای صورت بندی‌های مختلف می‌توان اتاق را جدا یا ترکیب کرد.

تریبون

میکروفون بی سیم

میکروفون گردن غازیِ مدل GM 305 T قابلیت اتصال به انقال دهنده‌ی beltpack را دارد و به همین دلیل انعطاف پذیری بالایی در کاربری دارد؛ مثلا می‌شود از آن در تریبون استفاده کرد. کابل این میکروفون کاملا برای انتقال دهنده‌های beltpack موجود در سیستم‌های بی سیمِ Opus و Synexis مناسب است. تامین برق این میکروفون از محل انتقال دهنده beltpack انجام می‌شود.

میکروفون‌های سیمی

میکروفون‌های سری Revoluto برای تریبون عالی هستند. این میکروفون‌های عمودی حداکثر آزادی حرکتی را برای سخنرانی که پشت تریبون قرار دارد فراهم می‌کند و حجم صدا را به صورت پیوسته ثابت نگه ‌میدارد. این نوع میکروفون‌ها تصویر شفافی از سخنران ارایه‌ می‌دهند و سخنران مجبور نیست مستقیما در داخل میکروفون صحبت کند.

میکروفون‌های بی سیم

میکروفون‌های دستی با سَریِ متراکم ساز، بویژه برای ارتباطات صوتی موجود است و امکان سخنرانی نامحدود را فراهم می‌کند. انتقال دهنده‌های Beltpack را می‌توان همراه با میکروفون‌های clip-on یا یقه‌ای استفاده کرد تا امکان سخنرانی نامحدود فراهم شود.

تجهیزات همراه

در مکان‌هایی که سیستم صوتی استفاده دائمی ندارد و یا در اتاق‌های مختلف از آن استفاده می‎شود، یا در مکان‌هایی که امکان کابل کشی در ساختمان‌های فهرست شده نیست، سیستم کنفرانسی بی سیم Quinta به سرعت قابل نصب و جمع کردن است و به راحتی می‌توان از آن به عنوان یک دستگاه همراه استفاده کرد. این سیستم آماده است هر زمان که بخواهید در حین حمل و نقل، شارژ کردن یا در مخزن حافظه به کار گرفته شود.

چند زبانه

شرکت Beyerdynamic طیف وسیعی از محصولات را برای جلسات دادرسیِ چند زبانه‌ی دادگاه‌ها ارایه می‌کند؛ محصولات رادیویی، اینفرارد، ترجمه همزمانِ درگوشی، کنسول‌های ترجمه همزمان یا سیستم‌های کنفرانسیِ مجهز به مترجم شفاهی از جمله این محصولات است.

سمعک

اجرای قوانین و استانداردهای کنوانسیون سازمان ملل در زمینه حقوق افراد دارای معلولیت، ارایه خدمات سمعکی را ضروری می‌سازد. Synexis سیستمِ بی سیم و انعطاف پذیرِ سمعکی است که می‌توان از آن به صورت دستگاه همراه یا مستقل استفاده کرد و یا به صورت پس کنشی و بدون نیاز به نصب در سیستم‌های سخنرانی عمومی کار گذاشت، حتی اگر ساختمان مورد نظر از «بناهای فهرست شده» باشد. بدین صورت دسترسی سریع و ارزان تضمین می‌شود.