تجهیزات صوتی برای مقامات محلی

وضوح در کلام و مباحثات منظم و سازمان یافته نکاتی مهم در جلسات شوراییِ موفق است. شرکت Beyerdynamic فناوری‌های کنفرانسی متنوعی را برای تجهیز اتاق مقامات محلی ارایه می‌کند. سیستم‌های انعطاف پذیری که از قابلیت‌های بی شماری برخوردارند کلیه نیازهای هر مشتری را برآورده می‌کند. با توجه به اینکه این سیستم‌ها در آلمان ساخته می‌شود، امکان تولید محصولات سفارشی نیز وجود دارد.

تجهیزات همراه

در مکان‌هایی که سیستم صوتی استفاده دائمی ندارد و یا در اتاق‌های مختلف از آن استفاده می‎شود، یا در مکان‌هایی که امکان کابل کشی در ساختمان‌های فهرست شده نیست، سیستم کنفرانسی بی سیم Quinta به سرعت قابل نصب و جمع کردن است و به راحتی می‌توان از آن به عنوان یک دستگاه همراه استفاده کرد. این سیستم آماده است هر زمان که بخواهید در حین حمل و نقل، شارژ کردن یا در مخزن حافظه به کار گرفته شود.

یکپارچگی

تجهیزات نصبی شرکت Beyerdynamic امکان یکدست سازی فناروی‌های صوتی را در مبلمان اداری اتاق‌ها و سالن‌ها فراهم می‌کند. سازه‌های زیرینِ متنوع و امکانات توکار یا بازشدنی را می‌توان در میزها و جادست‌ها به صورت یکپارچه کار کرد.

سفارشی

در مورد سیستم کنفرانسی Orbis امکان تولید محصول سفارشی وجود دارد؛ شرکت Orbis آلمان این خدمت را ارایه می‌دهد. همچنین امکان برآوردن نیازهای خود با توجه به رنگ ساختمان اتاق یا سالن جلسات را نیز دارید.

سمعک

اجرای قوانین و استانداردهای کنوانسیون سازمان ملل در زمینه حقوق افراد دارای معلولیت، ارایه خدمات سمعکی را ضروری می‌سازد. Synexis سیستمِ بی سیم و انعطاف پذیرِ سمعکی است که می‌توان از آن به صورت دستگاه همراه یا مستقل استفاده کرد و یا به صورت پس کنشی و بدون نیاز به نصب در سیستم‌های سخنرانی عمومی کار گذاشت، حتی اگر ساختمان مورد نظر از «بناهای فهرست شده» باشد. بدین صورت دسترسی سریع و ارزان تضمین می‌شود.