تجهیزات صوتی برای تورهای دارای راهنما

هنگامی که از سیستم صوتی Synexis استفاده می‌کنید، صدا با کیفیت به همه می‌رسد: شفاف، بدون نویز و امن. تک تک حضار اطلاعات را بی سیم و با کیفیت صدای عالی می‌شنوند. هیچ فرقی هم نمی‌کند از سیستم Synexis به صورت همراه برای تورهای دارای راهنما، سمعک یا اپلیکیشین‌های ترجمه همزمان استفاده شود یا به صورت ثابت.

انتقال

برای تورهای دارای راهنما می‌توان از انتقال دهنده‌های دستی یا beltpack همراه با میکروفون یقه‌ای یا clip-on استفاده کرد. انتقال دهنده‌های beltpack این قابلیت را دارند که از طریق یک ورودی مجزا، منابع صوتی اضافه به آنها متصل کرد.

 

انتقال دهنده ثابت

انتقال دهنده ثابت امکان نصب ثابت را فراهم می‌کند و برای ترجمه همزمان یا انتقال صوت سمعک و صوت نوشت ایده‌آل است.

دریافت

عملکرد تک دکمه‌ایِ حسیِ روی رسیور مانع از عملکرد نادرست مهمانان می‌شود.
صفحه نمایش OLED وضعیت باتری و کانال و بسیاری موارد دیگر را با وضوح بسیار بالا نشان می‌دهد.

شارژ کردن

طیف وسیع لوازم جانبی شامل شارژ کردن، انتقال و امکانات ذخیره سازی برای نیازهای متنوع است. همه چیز مهیاست: از یونیت‌های سارژ انفرادی گرفته تا کیس‌های شارژ ۱۹ کابینه برای رویدادهای بزرگ.

لوازم جانبی

طیف وسیع لوازم جانبی به خوبی طیف محصولاتِ اپلیکیشن‌های مختلف را پوشش می‌دهد. برای مثال، می‌توان از هدفون‌های مختلف استفاده کرد، یا برای ناشنوایان از حلقه گردنیِ القاییِ IL 200 بهره برد. بدین ترتیب صدا مستقیما به سمعک یا حلزون مصنوعی گوش منتقل می‌کند و سبب می‌شود افراد دارای معلولیت شنوایی بدون هیچ مانعی از آن رویداد لذت ببرند.

چند کاربری بودن

از سیستم Synexis می‌توان به اشکال مختلف استفاده کرد. مثلا برای:

  • تورهای دارای راهنما
  • ترجمه همزمان
  • سمعک
  • پوشش نابینایان
  • دستورات تمرینی و صحنه