تجهیزات صوتی برای دستگاه قضایی

شرکت Beyerdynamic تجهیزات میکروفون فوق العاده‌ای را برای تجهیز دادگاه‌ها و مراکز دادگستری ارایه می‌دهد تا جلسات دادرسی بدون هیچ مشکلی برگزار گردد.

چه احضار شهود از جمله مشارکین بیرونی و مترجمان یا ضبط مجزایِ عملکرد قضات باشد چه ایراد شهادت، دادرسی و دفاع، فرقی نمی‌کند؛ همه چیز ممکن است.

مناطق چهارگانه

برای جلسات عمومیِ جهت-محور و ضبط جداگانه عملکرد قضات، ایراد شهادت، دادرسی و دفاعیه، با استفاده از دی پی اسِ شخص ثالث و نرم افزار ضبط دادگاهِ steno-s که هر دو از سری سیستم کنفرانسی Quinta هستند، امکان تعیین و تثبیت چهار منطقه مختلف وجود دارد. این مناطق همچنین امکان ترکیب انواع مختلف میکروفون را فراهم می‌کند و به قاضی این امکان را می‌دهد تا میکروفون شاهد را خاموش کند و یا از امکان کنترل احضار شهود خارج از صحن دادگاه برخوردار باشد.

 

ایمنی

جهت حفظ موارد ایمنی، میکروفون‌ها را می‌توان روی میز ثابت کرد، و رمزگذاری، این سیستم کنفرانسی بی سیم را ضد ضربه می‌کند.

چند زبانه

شرکت Beyerdynamic طیف وسیعی از محصولات را برای جلسات دادرسیِ چند زبانه‌ی دادگاه‌ها ارایه می‌کند؛ محصولات رادیویی، اینفرارد، ترجمه همزمانِ درگوشی، کنسول‌های ترجمه همزمان یا سیستم‌های کنفرانسیِ مجهز به مترجم شفاهی از جمله این محصولات است.

ویدیو کنفرانس

یکپارچه سازی فناوری کنفرانسیِ مورد استفاده از سیستم‌های ویدیو کنفرانس امکان تماس با کارشناسان، متهمان و وکلایی که امکان حضور فیزیکی در جلسه دفاع را ندارند، فراهم می‌کند.

سمعک

اجرای قوانین و استانداردهای کنوانسیون سازمان ملل در زمینه حقوق افراد دارای معلولیت، ارایه خدمات سمعکی را ضروری می‌سازد. Synexis سیستمِ بی سیم و انعطاف پذیرِ سمعکی است که می‌توان از آن به صورت دستگاه همراه یا مستقل استفاده کرد و یا به صورت پس کنشی و بدون نیاز به نصب در سیستم‌های سخنرانی عمومی کار گذاشت، حتی اگر ساختمان مورد نظر از «بناهای فهرست شده» باشد. بدین صورت دسترسی سریع و ارزان تضمین می‌شود.