تجهیزات صوتی برای موسسات آموزشی

خوب بشنوید: بهتر بیاموزید: شرکت Beyerdynamic  طیف وسیعی از میکروفون‌ها را برای انتقال صدا در مدارس، دانشگاه‌ها و سایر موسسات آموزشی ارایه می‌کند. در این نوع اپلیکیشن‌ها، توجه به آکوستیک اتاق و میزان حرکت مدرس بسیار مهم است. محصولات صوتی ما در این زمینه طیف گسترده‌ای را از میکروفون‌های تریبون گرفته تا میکروفون‌های بی سیم که هم برای سخنران‌ها و هم برای مخاطبان قابل استفاده است، ارایه می‌دهد.

سیستم همراه Synexis برای سمعک، زبان‌های خارجی و سفرهای تفریحی موجود است.

تریبون

میکروفون بی سیم

میکروفون گردن غازیِ مدل GM 305 T قابلیت اتصال به انقال دهنده‌ی beltpack را دارد و به همین دلیل انعطاف پذیری بالایی در کاربری دارد؛ مثلا می‌شود از آن در تریبون استفاده کرد. کابل این میکروفون کاملا برای انتقال دهنده‌های beltpack موجود در سیستم‌های بی سیمِ Opus و Synexis مناسب است. تامین برق این میکروفون از محل انتقال دهنده beltpack انجام می‌شود.

میکروفون‌های سیمی

میکروفون‌های سری Revoluto برای تریبون عالی هستند. این میکروفون‌های عمودی حداکثر آزادی حرکتی را برای سخنرانی که پشت تریبون قرار دارد فراهم می‌کند و حجم صدا را به صورت پیوسته ثابت نگه ‌میدارد. این نوع میکروفون‌ها تصویر شفافی از سخنران ارایه‌ می‌دهند و سخنران مجبور نیست مستقیما در داخل میکروفون صحبت کند.

میکروفون‌های بی سیم

میکروفون‌های دستی با سَریِ متراکم ساز، بویژه برای ارتباطات صوتی موجود است و امکان سخنرانی نامحدود را فراهم می‌کند. انتقال دهنده‌های Beltpack را می‌توان همراه با میکروفون‌های clip-on یا یقه‌ای استفاده کرد تا امکان سخنرانی نامحدود فراهم شود.

آموزش از راه دور

در آموزش از راه دور که مدرس و دانشجو در کلاس روی صندلی خود ننشسته‌اند،
سوالات دانشجویان با استفاده از میکروفون‌های سقفی یا میکروفون‌هایی تعبیه شده
در میزها یا پشتی صندلی‌ها قابل انتقال است.

زبان‌های خارجی

در دوره‌های آموزشی بین المللی، سیستم همراهِ Synexis را می‌توان برای ترجمه همزمان با بهره‌گیری از مترجمان درگوشی استفاده کرد. این سیستم چند-کاربری است: می‌توان از آن برای تورهای دارای راهنما در سفرهای تفریحی و نیز به عنوان سمعک برای معلولان شنوایی استفاده کرد.

سمعک

اجرای قوانین و استانداردهای کنوانسیون سازمان ملل در زمینه حقوق افراد دارای معلولیت، ارایه خدمات سمعکی را ضروری می‌سازد. Synexis سیستمِ بی سیم و انعطاف پذیرِ سمعکی است که می‌توان از آن به صورت دستگاه همراه یا مستقل استفاده کرد و یا به صورت پس کنشی و بدون نیاز به نصب در سیستم‌های سخنرانی عمومی کار گذاشت، حتی اگر ساختمان مورد نظر از «بناهای فهرست شده» باشد. بدین صورت دسترسی سریع و ارزان تضمین می‌شود.